wczytywanie strony Prlogistic
 • Profesjonalny
  TRANSPORT
  krajowy i zagraniczny.
 • LOGISTYKA
  Zapewniamy  profesjonalizm

PRLOGISTIC

Jako spółka PRLogistic sp. z o.o. oferujemy kompleksowe usługi logistyki, transportu i spedycji. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym. Od samego początku inwestujemy w rozwój naszego przedsiębiorstwa, tak aby oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Kierujemy ofertę do klientów z każdego sektora biznesu - obsługujemy zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, duże korporacje, jak również osoby prywatne

Co nas charakteryzuje?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów przewożąc setki tysięcy ładunków. Warto Nam zaufać!

BEZPIECZEŃSTWO

Zgrany zespół, rzetelny przegląd techniczny sprzętu i pewny kierowca to podstawa. Ponadto zawsze posiadamy aktualne ubezpieczenie na kabotaże i ocp przewoźnika, aby chronić powierzony nam towar.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Cel dostarczenia ani gabaryty czy też waga przesyłki nie stanowią dla nas przeszkody - obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Ty potrzebujesz usług logistycznych – my je zapewniamy. To takie proste!

W ZGODZIE Z PRAWEM

Nasi kierowcy przestrzegają przepisów drogowych nie przekraczając tym samym dozwolonych godzin jazdy. Mając na celu bezpieczeństwo przewożonych towarów nasze pojazdy nigdy nie przekraczają dozwolonych limitów ładowności.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego możesz mieć pewność, że nasza oferta będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy profesjonalizm każdej firmie, jak i indywidualnym klientom.

SPECJALISTYCZNA FLOTA

Posiadamy własną flotę pojazdów, jak również każdego dnia mamy dostęp do kilkuset pojazdów, które znajdują się w na terenie całej Europy! Obsługujemy każdą branżę!

ZAWSZE NA CZAS

Posiadamy doświadczony, sprawny zespół kierowców, który wraz z Naszymi ekspertami logistyki ustalają przebieg trasy, dzięki czemu zawsze dostarczamy nasze przesyłki w wyznaczonym czasie.

NAJCZĘSTSZE KIERUNKI

Nasze ładunki najczęściej trafiają do Niemiec, Szwajcarii, Francji, Belgii, Holandii i Austrii. Obsługujemy również wszelkie inne kraje również poza Europą.

GWARANCJA CENY

Gwarantujemy atrakcyjną cenę usług logistycznych. Nasze ceny zawsze idą w parze z jakością usług. Ponadto gwarantujemy, że zaproponowana przez Nas cena jest ostateczna – nie kreujemy kosztów dodatkowych!

JĘZYKI OBCE

Nasz Zespół biegle posługuje się językami obcymi, jest to niezwykle ważne by zachować najwyższy poziom usług dla klientów zagranicznych.

 

Co nas kieruje?

Podstawowe wartości, które nas kierują to zadowolenie klienta i realizacja zlecenia na czas. Wraz z rosnącymi wymaganiami klientów naszą misją jest rozwój i doskonalenie zarówno zespołu jak i procedur obsługi.

Naszą misją jest stworzenie floty, która sprosta wymaganiom największych światowych odbiorców oraz osiągnięcie statusu lidera w europejskim systemie transportu. Wierzymy, że zachowując pokorę uda się nam to osiągnąć, przy obecnym poziomie rozwoju, czas jest naszym przyjacielem!

nasze wartości

Usługi całodobowe


Usługi całodobowe
Jesteśmy elastyczni!
Czas pracy dostosowujemy do potrzeb Naszych Klientów.
Jesteśmy dla Ciebie:
24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
PRZEPROWADZKA?
NOWE MEBLE?
POZWÓL SOBIE POMOC!
OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

NASZA OFERTA

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie branży TLS – transportu, logistyki i spedycji. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy projekty dla dużych międzynarodowych marek, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Zamówienie usług transportowej trwa tylko kilka minut - dzięki nam, ograniczysz koszty finansowe, jak i ryzyko logistyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

oferta prlogistic
 • Wysoka jakość usług
 • Bezpieczeństwo towaru
 • Realizacja na czas
 • Atrakcyjne ceny
 • Bogaty asortyment
 • Doświadczenie

LOGISTYKA

PRLogistic oferuje usługi w zakresie wszelkich procesów logistycznych. Najczęściej obsługiwane dziedziny to: eurologistyka, makrologistyka oraz logistyka globalna. Ze względu na charakter działalności większości Naszych klientów specjalizujemy się w transporcie i pakowaniu.

Wszystkie procesy logistyczne związane z planowaniem, realizowaniem i kontrolowaniem przepływu surowców, materiałów i wyrobów gotowych opieramy na najwyższych światowych standardach tak aby były one niezwykle sprawne i efektywne ekonomicznie w celu zaspokojenia wymagań klienta.

TRANSPORT

Wykorzystując Nasze wieloletnie doświadczenie masz pewność, że wszelkie procesy zostaną zrealizowane terminowo i punktualnie.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, jak również każdego dnia mamy dostęp do kilkuset pojazdów, które znajdują się w na terenie całej Europy. W związku z powyższym mamy również możliwość dopasowania najbardziej odpowiedniego środka transportu do indywidualnych potrzeb klienta.

Dokonujemy przewozów całopojazdowych, jak również częściowych. Ponadto zawsze ubezpieczamy wszelkie ładunki.

SPEDYCJA

PRLogistic to także zespół doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia organizują przewóz towarów w spedycji krajowej i międzynarodowej realizując również spedycję mieszaną. Spedycja obok transportu i logistyki jest jednym z elementów branży TSL - transport-spedycja-logistyka, dlatego uważamy ją za niezwykle istotny element Naszej pracy.

Utrzymując pozytywne relacje z Naszymi kontrahentami oraz nawiązując coraz to nowe kontakty zarówno krajowe jak i międzynarodowe, jak również powiększając własną flotę pojazdów możemy zaoferować Naszym klientom najbardziej konkurencyjne warunki współpracy.

AGENCJA CELNA

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę celną swoim klientom za pośrednictwem biur agencji celnych w całej Polsce. W ramach pakietu usług agencji celnej możemy zaproponować Państwu pośrednictwo w przygotowanie dokumentów niezbędnych do dokonania odpraw celnych, zabezpieczanie należności celnych oraz podatkowych, dokonywanie zgłoszeń celnych w procedurach, dopuszczenie do obrotu (import), wywóz (eksport)

Procedury gospodarcze (uszlachetnianie bierne, objęcie procedurą składu celnego, uszlachetnianie czynne w systemie zawieszeń, przetwarzanie pod kontrolą celną, odprawa czasowa).

Tranzyt - dokonywanie zgłoszeń w systemie NCTS wraz z udzieleniem gwarancji tranzytowej, wypełnianie deklaracji Intrastat, potwierdzanie wspólnotowego statusu towaru (dokument T2L), składanie innych wniosków w postępowaniu przed organami celnymi i skarbowymi.

USŁUGI SPECJALNE

Posiadamy Świadectwa doradcy do spraw bezpieczeństwa w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych ADR DGSA. Świadczymy usługi w zakresie przewożenia, odbierania i wysyłania towarów niebezpiecznych.

Mając dostęp do dużej liczby najnowocześniejszych pojazdów dostosowanych do przewozu ładunków niebezpiecznych możemy zapewnić Naszym klientom najlepsze warunki współpracy.

Bezpieczeństwo to podstawa - dlatego dokładnie analizujemy poprawność wszelkich czynności i obowiązków związanych z przewozem ładunków niebezpiecznych.

SPRAWDŹ KOSZT
SWOJEJ USŁUGI

WYCENA

Wypełnij poniższy formularz w celu wyceny Twojego transportu.
Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

DANE OSOBOWE


Adres odbioru

Data odbioru


Adres dostawy

Data dostawy


Wymiar przesyłki (cm)

schemat wymiarów paczki

Waga przesyłki

KG

Opis przesyłki

Zdjęcie przesyłki

obraz cargo
COŚ NIEJASNE?

Zapraszamy do kontaktu gdzie nasz konsultant udzieli wszelkich odpowiedzi.

PRZEWOZY
MIĘDZYNARODOWE
EUROPA NIE MA DLA NAS GRANIC!

JAK PRACUJEMY?

NAPRAWDĘ SOLIDNIE! ALE ZOBACZCIE SAMI

 • flota vioolet
ZADANIE SPECJALNE?
ciągnik siodłowy z naczepą, auto laweta...
TO TYLKO POCZĄTEK NASZEJ SPECJALNEJ FLOTY!

DOKUMENTY FIRMOWE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się dokumentami naszej firmy poświadczające naszą wiarygodność i bezpieczeństwo oferowanych usług.

DOKUMENTY FIRMOWE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się dokumentami naszej firmy poświadczające
naszą wiarygodność i bezpieczeństwo oferowanych usług
.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Odpowiadamy najszybciej jak to jest możliwe, jednak jeśli sprawa jest nagląca proponujemy kontakt telefoniczny.

DANE KONTAKTOWE

PRLogistic Sp. z o. o.
Grunwaldzka 20A/8
09-100 Płońsk
woj. Mazowieckie, Polska

KRS: 0000703311,
NIP: PL5671910588,
REGON: 368731170

konto PLN MBANK 05 1140 2004 0000 3502 7721 4485
konto EURO: MBANK  49 1140 2004 0000 3312 0612 5852

Tel: +48 690 362 635
timocom id: 322969
biuro@prlogistic.pl

 

Jesteśmy do dyspozycji pod podanymi numerami telefonu codziennie, w godzinach 9:00-17:00. W godzinach późniejszych oraz w weekendy prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli nie masz czasu na telefon lub wiadomość, prześlij nam swoje dane kontaktowe - oddzwonimy
 
Infolinia szybkiego kontaktu:

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

flota-prlogistic
do góry strony